Uwaga! Zmiana adresu firmy: Spółdzielców 8Ł, 72-006 Mierzyn

Benitech Techniki Osłonowe

Firma Benitech powstała w 2008 roku. Bardzo szybko – bo zaledwie po niespełna dwóch latach – stała się liderem w branży bramowej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Sukces ten był możliwy dzięki wieloletniemu doświadczeniu właściciela oraz pracowników firmy.

W kolejnych latach firma rozszerzyła swoją działaność w zakresie dostawy i montażu okien oraz technik osłonowych (rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, zabudowy tarasów, ogródków restauracyjnych.)

W 2014 rebranding firmy - Benitech Techniki Osłonowe.

Skontaktuj się z nami!

Cele

Celem firmy jest dostarczanie Klientom niezawodnych produktów i nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki osłonowej. Działamy w oparciu o współpracę z liderami w poszczególnych branżach: bram, drzwi, okien i ogrodzeń. Dopełnieniem naszej oferty jest profesjonalny, mobilny dział serwisu.

Innowacyjność

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają znak zgodności CE oraz spełniają odpowiednie normy. Możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanymi ekipami montażowymi, których kompetencje potwierdzone są stosownymi certyfikatami.

Solidność

Na każdym z etapów realizacji powierzonego zadania dbamy o zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w każdej sytuacji otrzymają Państwo pomoc.

Doświadczenie

Niewątpliwym atutem firmy Benitech są jej pracownicy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu, Klient otrzymuje pakiet najbardziej optymalnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie ściśle wyselekcjonowane firmy. To sprawia, że niezależnie od tego, czego Państwo potrzebują – okien, bram, drzwi czy ogrodzeń – możemy zagwarantować wysoką jakość produktów.

Satysfakcja

Nic nie cieszy nas bardziej, niż zadowolenie Klientów, z którymi współpracujemy. Państwa satysfakcja jest najlepszą nagrodą za naszą pracę.