Okna

Firma BENITECH oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standarowych okien aż po certyfikowane okna do domów pasywnych.

 

OKNA PCV

Firma BENITECH oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Czy jest to nowy budynek, czy też renowacja. Duży wybór kolorów zarówno standardowych jak i niestandardowych (drewnopodobnych i RAL) pozwala na idealne dopasowanie charakterystyki okien do reszty stolarki otworowej np. bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz dostępnych profili VEKA, KBE oraz Rehau. Dzięki połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami okuć, szyb oraz innych dodatkowych elementów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

OKNA DREWNIANE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. Jesteśmy w stanie wiernie odtworzyć podział funkcji, profili i elementy ozdobne.

 

KONSTRUKCJE ALUMINIOWE i ALUMINIOWO-DREWNIANE

Wysokiej jakości systemy aluminiowe Aluprof i Aliplast oraz technologie ich łączenia, zapewniają odpowiednie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Zastosowanie: wszelkiego rodzaju witryny, okna, drzwi zewnętrzne (również przeciwpożarowe).