Bramy rolowane

Bramy rolowana przeznaczona jest do użytku w garażach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Płaszcz bramy wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianka poliuretanową. Brama rolowana jest na wał znajdujący się przy nadprożu. Brama rolowana może być montowana wewnątrz i na zewnątrz garażu. Standardowo brama wyposażona została w silnik elektryczny rurowy znajdujący wewnątrz wału.

 

KOLORYSTYKA:

Bramy rolowane występują w 5 kolorach: niebieskim, szarym, brązowym, ciemnobrązowym, białym, oraz okleinach: złoty dąb, orzech.

 

WYPOSAŻENIE:

Każda brama rolowana może zostać wyposażona w przeszklenie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa istnieje możliwość wyposażenia bramy w blokadę antywłamaniową. Awaryjne otwieranie realizowane jest za pomocą korby, kt,otrą również można zabezpieczyc w przypadku wyprowadzenia na zewnątrz.

 

AUTOMATYKA:

Standardowo brama została wyposażona w silnik. Dodatkowo można doposażyć brame w zdalne sterowanie, które również może zostać zsynchronizowane ze sterowaniem bramy wjazdowej, roletami zewnętrznymi, oświetleniem domu, drzwiami wejściowymi, piecem, roletami na oknach połaciowych. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszym u doradców w naszym salonie sprzedaży.