Bramy segmentowe

Bramy segmentowe zwane także sekcyjnymi są to z reguły bramy ocieplane i stanowią najbardziej popularne zamknięcie otworu bramowego. Mogą występować jako bramy stalowe, aluminiowe, drewniane, czy stalowo – aluminiowe. Płaszcz bramy w wersji stalowej zbudowany jest z podwójnej blachy stalowej, której wypełnienie stanowi rdzeń z pianki poliuretanowej. Brama jest sztywna i bardzo ciepła. Współczynnik izolacyjności cieplnej dla bramy pełnej wynosi k = 1,1.

 

KOLORYSTYKA:

Kolorystyka w bramach segmentowych jest niemalże dowolna. Bramy występują bez dopłaty w 11 kolorach z palety RAL. Istnieje możliwość pomalowania fabrycznego bramy na dowolny kolor z palety RAL czy NCS. Bardzo ciekawą propozycją, cieszącą się dużym zainteresowaniem są bramy wyglądające niemalże identycznie jak bramy drewniane, czyli: złoty dąb, orzech, mahoń i inne. WYPOSAŻENIE: Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia bramy w przeszklenia, naświetla. Brama garażowa może zostać wyposażona w drzwi przejściowe - bez progu!!!

 

AUTOMATYKA:

Każda brama przygotowana jest do montażu napędu. Sterowanie bram może zostać zsynchronizowane ze sterowaniem bramy wjazdowej, roletami zewnętrznymi, oświetleniem domu, drzwiami wejściowymi, piecem, roletami na oknach połaciowych. Znaczy to tyle, że jeden pilot umożliwia nam sterowanie wszystkimi tego typu urządzeniami. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszym salonie lub w zakładce AUTOMATYKA.