Garaże stalowe

CHARAKTERYSTYKA

W ofercie firmy Benitech znajdziecie Państwo również kompletne garaże stalowe.

Jako jedni z nielicznych w Polsce, proponujemy zakup garażu wraz z gotowym, powtarzalnym projektem budowlanym !!! 

Garaże GMS Nawojowa zostały poddane zewnetrznej kontroli kosntrukcyjnej, dzięki swej budowie,  spełniają normę PN-80/B-02010/Az1/Z1-1 dla obciążenia śniegiem 2160 kN/m2.

 

 

PROJEKT BUDOWLANY !!!

Zgodnie z ustawą Prawo budowlane, garaż stalowy jest obiektem budowlanym wymagającym pozwolenia na budowę. Niestety, niewielu klientów jest tego świadomych, często decydując się na zakup prowizorycznych konstrukcji, które nie dość, że często nie spełniają podstawowych norm bezpieczeństwa, to dodatkowo są samowolą budowlaną.

Oszczędność z tego tytułu jest wyłącznie pozorna. Kara za postawienie garażu blaszanego bez wymaganych zezwoleń na wynosi pięć tysięcy złotych. Wystarczy że pokłócimy się z sąsiadem, wtedy nigdy nie wiadomo czy nie zechce zgłosić tej samowoli w nadzorze budowlanym. W takiej sytuacji właściwy organ z urzędu wszczyna procedurę administracyjną, w której ustali czy istnieje możliwość legalizacji. Inwestor będzie musiał dostarczyć pełną dokumentację oraz wnieść opłatę, której wysokość w przypadku braku zgłoszenia waha się granicach 2,5 tys. do 5 tys. zł. Jeżeli legalizacja nie będzie możliwa pozostaje orzeczenie o rozbiórce.

 

KOLORYSTYKA

9010 8017 9006 7016 6005 ral
RAL 9010 RAL 8017 RAL 9006 RAL 7016 RAL 6005 lub dowolny RAL