Komórki lokatorskie

CHARAKTERYSTYKA

Skutecznym sposobem na równy podział przestrzeni dodatkowej dla mieszkańców budynków wielorodzinnych są komórki lokatorskie. Stanowią uniwersalne rozwiązanie, przeznaczone na potrzeby indywidualne użytkowników.

Wygrodzenia posiadają budowę modułową, co umożliwia dostosowanie ich do powierzchni dostępnej w danym budynku. Ze względu na ażurową budowę, w środku utrzymywana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, co ma duże znaczenie szczególnie na podziemnym poziomie budynku. Wypełnienie jest przy tym na tyle gęste, że nie dopuszcza do wnętrza niepożądanych osób ani zwierząt.

Proponowane przez nas komórki lokatorskie składają się ze ścianek działowych, wykonanych ze słupków i przegród, a także furtek występujących w wersji jednoskrzydłowej, dwuskrzydłowej oraz przesuwnej. Ich montaż jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu ze względu na gotowe elementy, które wystarczy ze sobą połączyć. Konstrukcje tego rodzaju wygrodzenia tworzymy z blachy trapezowej ażurowej, zapewniającej całości trwałość i odporność na wiele czynników. Proponujemy także aż 5 rodzajów wypełnień, zarówno do przegród, jak i furtek, co umożliwia dostosowanie wyglądu oraz właściwości konstrukcji do potrzeb użytkowników oraz warunków panujących w budynku.

 

KONSTRUKCJA

Systemy boksów GMS Nawojowa zostały stworzone z myslą o dużych garażach. Dlatego montaż dowolnego elementu systemu przebiega bardzo sprawnie. W pierwszej kolejności instalowane są słupki pionowe, do których przytwierdzany jest element za pomocą nitowania lub przykręcania.
montaz 

RODZAJE WYPEŁNIEŃ

606 130 165 607 130 165 608 130 165 609 130 165 610 130 165 611 130 165  

KOLORYSTYKA

ocynk ral
ocynk lub dowolny RAL