Uwaga! Zmiana adresu firmy: Spółdzielców 8Ł, 72-006 Mierzyn

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe mają zastosowanie w halach o niskim nadprożu.MOntowane są również w pomieszczeniach, halach, magazynach gdzie
nie ma zbyt dużej możliwości na obciązanie nadproża.
Bramy dostęone są do maksymalnej szerokości 14 m i 7 m wysokości. Z kolei z boku bramy potrzebują wolnej przestrzeni montazowej tylko 70 mm.
Bramy moga mieć od 3 do 12 skrztydeł w zależności od szeroksci bramy i warunków eksploatyacyjnych.

Przy wyborze bramy należy kierować się przeznaczeniem budynku i wymogami stawianymi przez inwestora. Bramy harmonijkowe FPU i FMI ocieplane utwardzoną pianką poliuretanową lub wełną mineralną idealnie nadają się do zastosowania w ogrzewanych warsztatach i halach, w których dużą rolę odgrywa izolacyjność akustyczna.

W nieogrzewanych halach zastosowanie znajduje szczególnie brama w wersji FSN, dostępna w licznych wariantach wypełnienia i z możliwością przeszklenia dużych powierzchni. Bramy FSN można łączyć z aluminiową wersją bramy FAW o takim samym wyglądzie. Bramy w tej wersji wykonania wykazują bardzo dobre właściwości cieplne dzięki profilom wyposażonym w przegrodę termiczną i dlatego stanowią dobry wybór na przykład do hal wystawowych.


KOLORYSTYKA:
Kolorystyka w bramach segmentowych jest niemalże dowolna. Bramy występują bez dopłaty w 6 kolorach preferowanych. Istnieje możliwość pomalowania bramy na dowolny kolor z palety RAL.

WYPOSAŻENIE:
Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia bramy w przeszklenia, naświetla, kratki wentylacyjne, żaluzje rozciagane
Brama harmonijkowa  może zostać wyposażona w drzwi przejściowe - bez progu !!!

AUTOMATYKA:
Do każdej bramy można zamówić napęd elektryczny wraz z dodatkowym wyposażeniem.

DO POBRANIA:
POBIERZ KATALOB BRAM HARMONIJKOWYCH HORMANN - download

POBIERZ DANE ZABUDOWY BRAM HARMONIJKOWYCH HORMANN - download