Uwaga! Zmiana adresu firmy: Spółdzielców 8Ł, 72-006 Mierzyn

Drzwi zewnętrzne

Posiadamy w ofercie szeroki wybór drzwi wejściowych do domów, mieszkań, lokali użyteczności publicznej. Posiadamy w ofercie drzwi antywłamaniowe jedno i dwuskrzydłowe, pożarowe, dymoszczelne, dźwiękochłonne. Szeroki wybór przeszkleń, kolorystyki i okuć pozwala na znalzienie drzwi dla swojego domu czy mieszkania. W ofercie znajdziecie Państwo drzwi drewniane zewnętrzne, stalowe i aluminiowe.

 

W ofercie firmy Benitech znajdziecie Państwo również drzwi stalowe i drewniane ppoż w różnych klasach odporności ogniowej. Posiadamy w ofercie drzwi wejściowe do mieszkań, które łączą w sobie funkcje ppoż. (EI 30), antywłamaniowości (klasa C), dźwiękochłonności (43 dB). Posiadamy drzwi jedno i dwuskrzydłowe dostępne w krótkim terminie realizacji w pełnej palecie RAL. (NCS na zapytanie). Dostępne są również drzwi stalowe w okleinach drewnopodobnych (8 do wyboru). Ofertę uzupełniają drzwi stalowe, aluminiowe profilowe - całkowicie przeszklone.

 

Partnerami naszymi są: CAL, HÖRMANN, Barański, Wikęd, Stalprodukt. Doradzamy w wyborze drzwi, oferujemy profesjonalny montaż i opiekę posprzedażną. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór klamek i okuć do drzwi. Zapewniamy dla drzwi CAL, HÖRMANN tzw. ciepły montaż potwierdzony Certyfikatem